Αποστολέας Θέμα: Ευλογούμε τα γένια μας !!! Πρώτη η ΚΙΑ και τρίτη η Μερτσέντα ??? χαχα ....  (Αναγνώστηκε 103 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος lefterismega

• ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ
  • Εμπειρο Μέλος
  • Ονομα: Λευτέρης
  • Μοντέλο: Sorento CRDi "Pitbull" + Picanto 1.1 CRDi "Γατάκι"
  • Περιοχή: kavos-loutrakion
Σύμφωνα με τα πρώτα αποτελέσματα, συνολικά 5 μάρκες επιβραβεύθηκαν από τους κατόχους τους με βαθμολογία 100%, ενώ συνολικά 11 είναι οι εταιρείες με σκορ πάνω από 85% στην ικανοποίηση των ιδιοκτητών τους. !!!
Διαβάστε το άρθρο του autotriti.gr εδώ--> https://www.autotriti.gr/data/news/preview_news/Ereyna-Autocheck-Ta-prwta-fetina-apotelesmata_158219.asp?a=3
(Η δημοσίευση δεν είναι πρόσφατη, αλλά αξίζει τον κόπο)

"Κόποις κτώνται τ'αγαθά" ... Ρενές mega ......

Αποσυνδεδεμένος Jugulator

• Εμπειρο Μέλος
  • Ονομα: Δημήτρης
  • Μοντέλο: Sorento 2.5 TD 170PS
  • Περιοχή: Βέροια
Η  ικανοποίηση  του  πελάτη  μπορεί  μεταξύ  άλλων  να  περιλαμβάνει  και  σαν  κριτήριο  την  πολιτική  μετά  την  πώληση  της  κάθε  εταιρείας , την  άμεση  επικοινωνία  σε  περίπτωση  κάποιου  αιτήματος  κ.λ.π. Όλα  αυτά  σίγουρα  μετράνε , αλλά  εγώ  θα  ήθελα  να  δω  την  "κλασσική"  κατάταξη  από  θέματος  αξιοπιστίας .
Όπως  και  νάχει , μπράβο  στην  ΚΙΑ  που  τα  "έβαλε"  με  κολοσσούς  και  βγήκε  πρώτη .
Υ.Γ. Μα  η  VW  τελευταία ??? ;D

Αποσυνδεδεμένος Stelios....

• Junior Admin
  • Εμπειρο Μέλος
  • Ονομα: Stelios
  • Περιοχή: Παιανια Αττικης
Ε μαλλον δεν ειναι πολυ αντικειμενικοι οι 100%......

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος Jugulator

• Εμπειρο Μέλος
  • Ονομα: Δημήτρης
  • Μοντέλο: Sorento 2.5 TD 170PS
  • Περιοχή: Βέροια
Το  100%  πρέπει  μάλλον  να  είναι  εικονικό  με  την  έννοια  ότι η  ικανοποίηση  του  πρώτου  λήφθηκε  σαν  σημείο  αναφοράς  ,   "βαφτίστηκε"  ως  100 %  και  με  βάση  αυτό  κρίθηκαν  και  οι  υπόλοιποι . Νομίζω  ότι  είναι  μεθοδολογία  που  χρησιμοποιείται  γενικά .

* Permissions

• You can't post new topics.
  • You can't post replies.
  • You can't post attachments.
  • You can't modify your posts.

Twittear